Van Gölü Canavarı Filmini İzle, Efsane Van Gölü Canavarı Film Oluyor ~ Van Gölü Canavarı

Van Gölü Canavarı Filmini İzle, Efsane Van Gölü Canavarı Film Oluyor


Yönetmenliğini Bünyamin Yaşar, yapımcılığını ise Mustafa Çetin'in yaptığı 'Van Gölü Canavarı' filminin çekimlerine başlandı. Başrollerini Nazif Çetin, Levent Aras ve Emin Hangül oynadığı filmin senaryosu Hüseyin Kırca ve Pervin Bozan tarafından yazıldı.

Aksiyon, drama, macera ve komedi türündeki filmin çekimlerini Erciş-Patnos karayolu üzerinde Van Gölü sahilinde sürdüren ekip, çok güzel bir film ortaya çıkaracaklarını belirttiler. 3 hafta sürecek olan film çekimlerinin Erciş, Muradiye ve Gevaş'ta bulunan Akdamar Adası'nda gerçekleştirileceğini söyleyen Yönetmen Bünyamin Yaşar "Film oyuncularının çoğu amatör.
Amacımız tamamıyla yerel bir film çekmektir. Tabi bunun yanında İlhan Şeşen, Turgay Tanülkü ve Levent Aras gibi tanınan oyuncularımız da var" dedi. Gazetecilerin bir ara gündeme gelen "Yılmaz Erdoğan 'Van Gölü Canavarı' filmini çekecek" konusundaki soruları da yanıtlayan Yönetmen Bünyamin Yaşar "Yılmaz Erdoğan'ın böyle bir film çekme niyetinin olduğunu buraya gelince öğrendik. Tabi bu durum bizim filmi çekmemize engel değil" şeklinde konuştu.

Film Konusu:
Sürüsünü kaybetmeleri dolayısıyla köyden kovulan 3 çobanın başından geçenlerin anlatıldığı filmde, 3 çoban arkadaş daha sonra Van Gölü sahilinde yapacakları sahte canavar ile para kazanmaya başlayacaklardır. Konunun yayılması üzerine gelecek olan bayan gazetecilere aşık olan 3 gencin başından geçenler komik bir şekilde yansıtılacaktır.

Tür:Komedi
Yönetmen:Bünyamin Yaşar
Oyuncular:Turgay Tanülkü, Yakup Yavru, Levent Aras, Didem Ellialtı, Nazif çetin
Senaryo:Pervin Bozan, Hüseyin Kırca
Yapımcı:Mustafa Çetin
Soundtrack: Kardeş Türküler - De Bila Beto

Gösterim Tarihi: 01 Eylül 2011 (Türkiye)

0 yorum: